İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Konyaaltı turizm'de büyük ilgi görüyor

Konyaaltı turizm'de büyük ilgi görüyor

Konyaaltı turizm'de büyük ilgi görüyor

2017 turizm sezonu öncesi tanıtım faaliyetlerini sürdüren Konyaaltı Belediyesi, Belgrad Turizm Fuarı’nda büyük ilgi görüyor.

 Balkanlar ve Doğu Avrupa’nın en büyük turizm fuarı olma özelliğini taşıyan Belgrad Turizm Fuarı, sürüyor.  Konyaaltı Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (BATAB) olarak Belgrad Turizm Fuarı’na katılan Konyaaltı Belediyesi, Antalya’nın ve Konyaaltı’nın tanıtımına büyük katkı sunuyor. 23 Şubat Perşembe günü açılan Fuarı gezen katılımcılar, Konyaaltı Belediyesi’nin standına büyük ilgi gösteriyor.

 BATAB  Başkanı ve Konyaaltı Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek,geçtiğimiz yıl turizmin ülkemiz için hiçte verimli geçmediğini söyledi.Şehirlerin tanıtımına büyük katkısı olan turizm fuarlarına katılmaya özen gösterdiklerini belirten Başkan Muhittin Böcek şöyle konuştu; “Şehrimiz Türkiye’nin en önemli turizm kentidir. Turizm gelişmesi ve turizmin çeşitlenmesi adına tanıtım faaliyetlerine önem veriyoruz. Konyaaltı, kış ve yaz turizminin vazgeçilmezleri arasındadır. Turizm 12 aya yayılması ve özellikle kış aylarında sağlık ve spor turizmine yönelik çalışmalar yapmalıyız. Konyaaltı yılın 365 gününden, 300 gününü güneşli geçiriyor. Kış ayların da bölgemizde kayak yaparken aynı zamanda denize girilebiliyor. Bölgemizde yaklaşık 40 milletten vatandaşımız yaşıyor. 2017 turizm sezonun verimli geçmesi adına tanıtım faaliyetlerimizi arttıracağız” Belgrad Turizm Fuarı, 26 Şubat Pazar güne kadar açık kalacak. 

Kaynak : Konyaaltı belediyesi
Kategoriler
+90 532 366 59 40

orunemlak.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir