İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Hakkımızda

Hakkımızda

ORUN Türkçe' de ad, yer, yerleşim yeri, mevki, zirve anlamındadır. 

   ORUN Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık; Sektörde kalıcı, profesyonel ve etik kurallara bağlı sizlere en kaliteli hizmetin önemini vurgulayarak, gerçek alıcı ve satıcıları, doğru ve güncel ilanlar ile buluşturmaktadır.

  Web sitemize dilediğiniz yerden ulaşabilir ve beğeninize sunulan çeşitli seçeneklerden tercih yapmanızı sağlayarak size zaman kazandıracaktır. Ziyaret amacınız satın almak veya kiralamaksa sitemizde her gayrimenkulün detaylı bilgisini, özelliklerini ve fotoğraflarını görme şansına sahipsiniz. Aradığınız gayrimenkulün özelliklerini ve isteklerinizi bildirmeniz yeterli olacak, isteklerinize en uygun gayrimenkullerin, kısa sürede detaylı bilgileri size özel olarak gönderilecektir.

  Gayrimenkul konusundaki bilgi ve tecrübemizle insanların doğru karar vermesine yardımcı olmak, Dürüstlük ilkesiyle yaptığımız işler sayesinde, bizimle iş yapan her müşterimiz, ailemiz içerisine girmiş ve onur duyduğumuz referanslarımız arasında yerini almıştır. Emlak sektörünün ilkeli, dürüst, şeffaf bir güven ortamında sevgi, saygı ve hukuka dayalı, insan ilişkileri ile gelişeceğine inanmaktayız.

 

Kurumsal
+90 532 366 59 40

orunemlak.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir